Дипломанти



We offer a compass to any student’s future. Fun and interactive, this life guide offers tons of up-to-date facts, figures, and information to help get teens beyond high school.

If we assume that we know how to do the homework we are assigned, we should be able to complete it in a reasonable amount of time. But consider the schedules of many high school students: we often wake up early in the morning; some of us have long bus rides; and many of us have sports practices, jobs, or other extracurricular activities before or after school. We have to make time to eat dinner and complete our chores. Now add on three or more hours of homework a night and you have instant stress, not only for students but also for their families.

The purpose of High School is to prepare students for a meaningful life in the 21st century;
to be a good citizen, economically self-sufficient and respectful of themselves and others.



Списък на дипломантите по години



Випуск 2017


I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


Випуск 2016


Класен ръководител: Елена Терзиева

  • Иван Петков Пендев – няма информация
  • Яна Миленова Крушева – ЛТУ-София инженерен-дизан
  • Дария Иванова Кушкиева – ЛТУ-София ландшафтна архитектура
  • Пламена Станчева Веселинова – няма информация
  • Цветелина Стоянова Панайотова – маркетинг Бургас
  • Димитра Атанасова Зарова – Пловдив
  • Хилари Валентинова Чилингирова – ЛТУ-София ландшафтна архитектура
  • Димитър Емилов Михалев – няма информация
  • Ирина Христова Василева – НХА-София, текстил
  • Татяна Симеонова Монева – НХА-София, текстил
  • Карина Георгиева Влаева – ВТУ, стенопис
  • Гергана Миленова Георгиева – няма информация
  • Косара Августова Хаджипетрова – НХА-София, реставрация
  • Василена Василева – НХА-София, реставрация
  • Генади Великов Величков – София, зъботехника
  • Станимира Пенева Славова – НХА-София, текстил
  • Преслава Маркова – ВТУ, църковни изкуства
  • Жана Георгиева Радославова – няма информация
  • Ваня Славова Станиславова – няма информация
  • Симона Недева Недкова – СУ, биология

Випуск 2015


Класен ръководител: Стефка Кунчева

  • Петър Стаменов Стаменов – НБУ-София,
  • Димитър Димитров Недев – НХА-София, плакат
  • София Станимирова Неделчева – ВТУ, връзки с общественотта
  • Милен Стоянов Трайков – няма информация
  • Найден Любомиров Хаджиев – Англия, интериорен дизайн
  • Поля Димитрова Георгиева – Пловдив, икономика
  • Мая Бориславова Борисова – Пловдив – фотография
  • Георги Станчев Вълков – няма информация
  • Лора Радостин Василева – Германия
  • Станислава Пламенова Петкова – Пловдив, биология
  • Станемира Николаева Георгиева – Варна, право
  • Иванна Николаева Кондова – София
  • Кристиян Тошков Ставрев – НХА-София, стенопис
  • Джулиано Георгий Стоянов – ВТУ, стенопис
  • Никола Теодоров Минчев – НХА-София,
  • Свилена Атанасова Люцканова – няма информация
  • Добра Кондева Камбурова – НХА-София, плакат
  • Атнонина Пенчева Бързашка – Пловдив – социология

Випуск 2014


Класен ръководител: Жана Добрева

  • Александър Веселинов Станчев – Благоевград, право
  • Ани Димова Дорабаджиева – НХА
  • Анна Ивомирова Игнатова – НХА
  • Ванина Тодорова Цандева – НХА
  • Глория Бисер-Георгиева – НХА
  • Данаил Георгиев Дошев – НХА
  • Ивайло Илиев Митев – няма информация
  • Ирена Валентинова Дойчева – НАТФИЗ
  • Мирела Красимирова Кънева – ЛТУ, инженерен-дизайн
  • Моника Бориславова Борисова – НХА
  • Павел Миндев Миндев – НХА
  • Теодор Диянов Златев – няма информация
  • Велислава Стойкова Русева – ВТУ, педакогика
  • Дарина Динкова Иванова – няма информация
  • Дарина Миткова Иванова – Бургас, маркетинг
  • Даниела Костадинова Колева – ВТУ
  • Деница Бойчева Боева – НХА
  • Пламена Николаева Николова – Пловдив
  • Красимира Николаева Кирова – ВТУ
  • Филина Илиянова Димитрова – няма информация
  • Антоний Асенов Загоров – няма информация
  • Велина Иванова Иванова – НХА – реставрация
  • Димитрина Жечева Мирчева – ТУ-Стара Загора, нач. педагогика
  • Мартин Цветанов Цветанов – НБУ-София
  • Тихомир Пламенов Панайотов – няма информация
  • Михаила ПопЕвгений Янакиева

Випуск 2013


Класен ръководител: Мая Игнатова

  • Божидара Делчева Делчева – АТМИИ-Пловдив, сценография
  • Ванина Николаева Жирайрова – ВТУ, плакат
  • Галина Живкова Димитрова – ВТУ, спихология
  • Йоана Боянова Кушева – НХА-София, мода
  • Кристияна Йорданова Георгиева – няма информация
  • Мариета Бориславова Добрева – ВТУ, плакат
  • Миглена Симеонова Петрова – БСУ-Бургас, социални дейности
  • Христо Недков Буцев – НХА-София, плакат
  • Христо Петков Петков – ТУ-София
  • Габриела Веселинова Митева – АТМИИ-Пловдив, сценография
  • Йоанна Колева Колева – НХА-София, стенопис
  • Кристина Господинова Шейтанова – ВТУ, живопис
  • Патриия Стоянова Кировска – няма информация
  • Северина Стефанова Симеонова – няма информация
  • Яница Динкова Добрева – няма информация
  • Яница Емилова Пенева – няма информация
  • Атанас Петров Кожухаров – ВТУ, живопис
  • Виктория Петрова Пасева – ВТУ, стенопис
  • Георги Серафимов Георгиев – ЛТУ-София, ландшафтна архитектура
  • Георги Станимиров Даракчиев – Дания, дизайн
  • Даниел Недков Русев – НХА-София, стенопис
  • Иван Николаев Монев – НХА-София, стенопис
  • Саня Златкова Черкезова – ВТУ, педагогика, отказала се

Випуск 2012


Класен Ръководител: Биляна Стоянова

  • Апостолия Георгиева Коларова – НХА
  • Деница Димитрова Кондакова – няма информация
  • Димитър Георгиев Дженов – ВТУ, оказал се
  • Димона Наскова Димитрова – ВТУ
  • Звезделина Симеонова Динева – ВТУ
  • Иван Пламенов Кашлаков – НХА
  • Никол Георгиева Манолова – ВТУ
  • Галина Великова С..нджиева – ВТУ
  • Иван Владимиров Димитров – няма информация
  • Магдалена Николаева Колева – ВТУ
  • Мария Людмилова Янкова – няма информация
  • Пресила Веселинова Балева – ВТУ
  • Светлана Стоянова Георгиева – няма информация
  • Цветелина Стефанова Тодорова – няма информация
  • Виктория Иванова Димитрова – няма информация
  • Ивайло Руменов Дойчев
  • Емануил Цонев Лучев – ВТУ
  • Светла Иванова Иванова – ВТУ
  • Яно Атанасов Караколев –
  • Радомира Николаева Колева – ВСУ

Випуск 2011


Класен ръководител: Радостин Добрев

  • Гергина Стефанова Коева – ВТУ,
  • Елвира Милушева Кръстева – НХА, сценография
  • Нивена Найденова Лечева – НХА, плакат
  • Николай Иванов Филев – ТУ
  • Николай Стоянов Манчев – НХА, плакат
  • Петър Ангелов Иванов – НХА, плакат
  • Стефан Радков Маринов – НХА, живопис
  • Елена Йорданова Янкова – ВТУ
  • Ивелина Стоянова Кръстева
  • Каролин Диянова Капитанова – НХА,
  • Кристия Димитрова Тодорова – ВТУ
  • Мирела
  • Станислава Георгиева Василева
  • Антони Любомиров Иванов – ВТУ
  • Дрин Йорданов Желязков – ВТУ
  • Драгомира Колева Вълкова – НХА – реставрация
  • Едуард Храни Кендерян – ВТУ
  • Иван Антонов Беличев – ВТУ
  • Йоан Иванов Попов – НХА, реставрация
  • Пламен Николаев Кондев – ВТУ
  • Хюсмен Ангелов Евтимов – ВТУ, педагогика

Випуск 2010


Класен ръководител: Радост Пехливанова

  • Анна Янева Гривова – НХА-София, мода, текст. дизайн
  • Йовчо Георгиев Георгиев – НХА-София, склуптора
  • Марко Стефанов Марков – НХА-София, плакат
  • Поликсена Михайлова Стаматова – НХА-София, плакат
  • Руслан Васков Василев – НХА, промишлен дизайн
  • Светлан Станимиров Карадраганов – ВТУ, плакат
  • Асиана Христова Рибарова – НХА, текстил
  • Божидар Марков Марков – ВТУ
  • Диана Димитрова Димитрова – няма информация
  • Женя Тодорова Андонова – НХА
  • Зорница Николаева Стоянова – АМТИИ-Пловдив, фотография
  • Соня Николаева Нейчева – АМТИИ-Пловдив, мода
  • Стоянка Георгиева Моророва – ТУ-Варна, инж-дизайн
  • Таня Димова Минчева –
  • Цветанка Павлинова Христова – ТУ-София, инж. дизайн
  • Васил Митков Димитров – ВТУ, стенопис
  • Десислава Валентинова Вълчева – Пловдив, зъботехника
  • Елеонора Атанасова Скутова –
  • Ивайло Иванов Костов –
  • Искрен Руменов Петров – НХА, стенопис
  • Натали Николова Вангелова – НХА, пром. дизайн
  • Христина Наскова Ганева – НХА, сценография

Випуск 2009


Класен ръководител: Жана Добрева

  • Веда Христова – НХА-София, текстил
  • Вероника Георгиева
  • Виктория Иванова – НХА-София
  • Диляна Генчева
  • Йордан Марев – НБУ, дизайн
  • Крикор Папазян – НХА, плакат
  • Кристиана Маргосян – ВТУ, иконография
  • Милна Стряскова – Пловдив, фотография
  • Жанет Балкова – ВТУ, социални дейности
  • Красимира Кирова – Пловдив, сценография
  • Розалия Ангелова
  • Румен Иванов – БСУ-Бургас, право
  • Таня Тодорова
  • Явор Мърваков
  • Валентин Вачев – ВТУ, стенопис
  • Габриела Узунова – НХА, реставрация
  • Джени Иванова – НХА, стенопис
  • Добромир Танев – НАТФИЗ, сценография
  • Йорданка Янкова – НХА, книга и печатна графика
  • Кристина Дограмаджиева, ПУ-Пловдив, зъботехника
  • Пламен Танев – ПУ-Пловдив, зъботехника

Випуск 2008


Класен ръководител: Анка Добрева

  • Диана Чифличка – НАТФИЗ-София
  • Магдалина Дошева – ВСУ-Варна, архитектура
  • Мария Тенева – ВСУ-Варна, психология
  • Пламен Козаров, ВТУ, плакат
  • Радослав Монев – НБУ-София,
  • Сали Салиев
  • Станислава Чифличка – НАТФИЗ-София
  • Теодора Георгиева –
  • Александър Недев – НХА-София, мода
  • Виктория Новакова
  • Виктория Досева – ВТУ – педагогика
  • Елеонора Терзиева – НХА-София, живопис
  • Емил Стефанов – НБУ-София, дизайн
  • Мария Иванова
  • Ренета Георгиева – НХА-София, изкуствознание
  • Яна Калчева – НХА-София, текстил
  • Бойко Банчев – ВТУ, иконография
  • Борислава Захариева – НАТФИЗ-София, Сценография
  • Даниела Стамова – Пловдив, зъботехника
  • Красимира Комшева –  НХА
  • Паолина Ганчева –  НХА, стенопис
  • Петър Динев – ВТУ, графика
  • Радка Стефанова, НХА,стенопис

Випуск 2007


Класен ръководител: Лилия Екювска

  • Албена Вълчева
  • Благовеста Момчева
  • Ивелина Момчева
  • Мария Кръстева – НХА, плакат
  • Ралица Богданова
  • Таня Неделчева – НХА, тектил
  • Деница Събева
  • Елица Андреева, НХА
  • Иглика Ангелова – ВТУ, плакат
  • Мария Томова – НХА, плакат
  • Пламена Дичева – НХА, графичен дизайн
  • Стоян Нейков – ВТУ
  • Спаска Николова
  • Андрей Николов – НХА, мода
  • Даниел Иванов – ВТУ, стенопис
  • Деница Тодорова –
  • Апостол Тодоров
  • Емилия Донева

Випуск 2006


Класен ръководител: Радостин Добрев

  • Габриела Стефанова – НБУ
  • Желчо Валентинов Ганев – БСУ
  • Милка Колева Желева – НБУ
  • Маргарита Марчева Трифонова –
  • Христина Максимова Христова
  • Венцислав Динков Ценов – ВТУ
  • Десислава Николова Николова –
  • Елена Славова Петрова
  • Златина Георгиева Василева – ВТУ
  • Мария Христова Панайотова – Пловдив, зъботехника
  • Надежда Ангелова Спасова – ВТУ
  • Надежда Стоянова Кирова – Варвна
  • Теодора Йорданова МИхалева – ВТУ
  • Юлияна Радостинова Стоева – НБУ
  • Анжела Тодорова Терзиева – НХА
  • Михаил Атанасов Караманов –
  • Мария Кунчева Коева – НХА
  • Росица Живкова Танчева –

Випуск 2005


Класен ръководител: Радостин Добрев

  • Александър Борисов Георгиев – НХА, плакат
  • Женя Деянова Димова – НХА, плакат
  • Зоя Станева Илиева – ВТУ
  • Иван Валентинов Маджаров – ВТУ, живопис
  • Магдалена Митева Величкова – ВТУ, плакат
  • Михаил Юриев Петров –
  • Симеон Тошков Атнасов – ТУ-София, инженерен-дизайн
  • Соня Иванова Анастасова – ТУ-София, инженерен-дизайн
  • Цветелина Тодорова Тодорова – ЛТУ-София, ландшафтна архитектура
  • Атанас Димитров Буров – ВТУ, стенопис
  • Йорданка Койчева Нейкова – ВТУ, стенопис
  • Мария Веселинова Желева –
  • Катя Щерева Костадинова – ВТУ, педагогика
  • Петя Димитрова Русева – ВТУ,
  • Полина Николаева Петрова – София, моден колеж
  • Адриан Иванов Аврамов – ВТУ, стенопис
  • Ванина Юриева Цветкова – Холандия,
  • Виолета Александрова Гицова – ВТУ
  • Гергана Димитрова Иванова – НХА, стенопис
  • Елена Атанасова Пейчева – ТУ-София, инженерен дизайн
  • Иванина Колева Тодорова – НХА, стенопис
  • Юлия Великова Николова – ВСУ-Варна, моден дизайн

Випуск 2004


Класен ръководител на А клас: Жана Добрева

  • Анатолий Стефанов Борисов – ТУ-София, инженерен дизайн
  • Антонио Пламенов Ангелов –
  • Даниел Николаев Дубаров – НХА, плакат
  • Илко Иванов Георгиев –
  • Йордан Драгомиров Йорданов – ВТУ, плакат
  • Мария Здравкова Башева – ВТУ, плакат
  • Пламен Благовестов Банов –
  • Росица Костова Костова
  • Явор Боянов Боянов –  ВТУ, плакат, НХА
  • Ясен Руменов Петров – НХА, плакат
  • Мартин Златков Маринов – ВТУ, педагогика
  • Николай Димитров Димитров – ВТУ, живопис
  • Радомир Петков Стайков – ВТУ
  • Траян Ганев Стамов – ТУ-София, инженерен дизайн

Класен ръководител на Б клас: Елена Терзиева

  • Антони Николаев Пондалов – НХА, текстил
  • Иерлинс Невянова Дънекова – Варна, текстил
  • Илиян Петков Стойков – ВТУ
  • Калоян Емилов Бушев – НХА, мета
  • Марияна Вориславова Стоянова – Благоевград, мода
  • Радостина Златева Георгиева – НХА,
  • Райна Андонова Благоева –
  • Татяна Стоянова Стоянова – НХА-София, дизайн на детската среда
  • Ангелина Йорданова Гвоздиева – НХА, стенопис
  • Женя Кръстева Бойчева – ВТУ, иконография
  • Иван Любенов Николов – НХА, реставрация
  • Николай Борисов Димитров – ВТУ, стенопис

Випуск 2003


Класен ръководител на А клас: Петър Кайраков

  • Вера Веселинова Стоянова –
  • Евгения Иванова Сърбева – НХА
  • Петко Иванов Плачков –
  • Анета Николаева Милевска – НХА, плакат
  • Диана Стоянова Желязкова –
  • Десислава Стоянова Камбурова – ВТУ
  • Живко Георгиев Георгиев – ВТУ
  • Костантин Недков Тодоров
  • Николай Георгиев Николов – ВТУ
  • Николай Андонов Великов
  • Никола Тодоров Гочев – НБУ
  • Петър Юриев Бъчваров – ВТУ
  • Снежа Димитрова Митева –

Класен ръководител на Б клас: Анка Добрева

  • Диляна Димитрова Димитрова – Варна
  • Жана Димитрова Димова – Испания
  • Иван Симеонов Пенков – Германия
  • Катерина Бориславова Бонева – НБУ
  • Катерина Тодорова Димитрова –
  • Мариана Георгиева Желева – ВТУ, педагогика
  • Мартина Стоянова Стоянова – София, педагогика
  • Минчо Георгиев Танев – ВТУ, педагогика
  • Петя Михайлова Махайлова
  • Венцислав Пламенов Киров – ВТУ, педагогика
  • Гергана Иванова Илиева – ВТУ, иконография
  • Колия Желязкова Димитрова – ВТУ, иконография
  • Никола Маринов Налбантов – НХА, сценография

Випуск 2002


Класен ръководител: Маргарита Илиева

  • Ангел Костов Димитров
  • Димитър Иванов Цинов
  • Елица Георгиева Кижева
  • Иво Емилиянов Станев
  • Милена Илкова Илиева
  • Надежда Андреева Николова
  • Румен Васков Пенев
  • Теодора Пенева Абрашева – ВТУ, плакат
  • Анелия Димитрова Чалъкова
  • Валентина Олегова Тужулова – НХА, текстил
  • Веска Тодорова Парасикевова –
  • Виктория Михова – НХА, текстил
  • Деница Стоянова Динева –
  • Наталия Кирилова Парушева – НХА, текстил
  • Силвия Георгиева Вавова
  • Антония Велчева Колева – ВТУ
  • Мартин Радостинов Добрев – НХА, реставрация
  • Михаела Атнонова Зоева – ВТУ
  • Пейо Стефанов Роберто – ВТУ
  • Пламена Динева Господинова – ВТУ
  • Ренета Атанасова Караманова – НХА, реставрация

Випуск 2001


Класен ръководител на А клас: Кунчо Кунчев

  • Александър Петков Александров –
  • Андреана Петрова Янкова –
  • Атанас Георгиев Георгиев – ВТУ, богословие, иконопис
  • Димитър Христофоров Чорбаджиев –
  • Иван Димитров Бабамов – СУ, педагогика на изоб. изкуство
  • Ивелина Гошева Георгиева
  • Йорданка Кунчева Коева – НХА, стенопис
  • Камелия Радостинова Димитрова – НХА, плакат
  • Михаил Константинов Черкезов – ВТУ, педагогика
  • Нели Иванова Михайлова –
  • Николай Димитров Димитров –
  • Пепа Михайлова Михайлова –
  • Пламен Тодоров Шишков –
  • Светла Атанасова Стоянова – ВТУ
  • Северина Стоянова Стоянова

Класен ръководител на Б клас: Радка Янева

  • Антония Деянова Добрева –
  • Галина Златкова Смиленова – ВТУ, педагогика
  • Димитър Симеонов Пенков – ВТУ, педагогика
  • Златина Стайкова Милушева – ВТУ, педагогика
  • Маргарита Кондева Тодорова –
  • Милена Димитрова Балчева – НХА, история на изкуството
  • Мика Иванова Танева –
  • Йордан Йорданов Йорданов – ВТУ
  • Пламена Минкова Златева –
  • Росица Иванова Петкова –
  • Станка Димитрова Атанасова – ВТУ
  • Стойка Русева Русева –
  • Тодор Койчев Цонев –
  • Цветана Илиева Хамамджиева –
  • Цветомир Николаев Ангелов – НХА, текстил
  • Ясен Димитров Михайлов – ВТУ, педагогика

Випуск 2000


Класен ръководител: Щиляна Драгнева

  • Дамян Красимиров Дамянов – НХА, плакат
  • Даниела Николаева Гичева –
  • Добромира Динкова Колева – СУ, педагогика
  • Иван Митев Иванов – БСУ
  • Петър Павлов Колев
  • Росица Георгиева Румянова – НХА, мода
  • Светлин Венциславов Цонев – ВТУ
  • Светлин Георгиев Балездров – НХА, плакат
  • Станислава Живкова Димитрова – НХА, плакат
  • Тони Иванов Кондев – НХА, сценография
  • Желязко Илиев Илиев – ВТУ
  • Велина К. Янкова – ТУ-Варна, инженерен дизайн
  • Георги Йорданов Йорданов –
  • Даниела Д. Дончева – СУ, педагогика
  • Драгомира П. Кутева – БСУ, хуманитарни науки
  • Златина Н. Вълчева – НХА, текстил
  • Мария Иванова Димитрова – НХА, живопис
  • Мартина Хр. Бойчева – НБУ, анимация
  • Пенка Ст. Василева –
  • Силвия Зл. Димитрова –
  • Стела Вл. Велкова –
  • Татяна Хр. Христова – ВТУ
  • Христина В. Жекова – педагогика
  • Владимир Г. Демиров – ВСУ-Варна, тестил
  • Мира Желева Георгиева

Випуск 1999


Класен ръководител на А клас: Жана Добрева

  • Добромир Бъчваров – НБУ
  • Стефка Панайотова – НБУ
  • Добринка Александрова –
  • Ивайло Димитров –
  • Ивайло Георгиев –
  • Милена Иванова –
  • Пламена Коева – НБУ
  • Силвия Кендалова –
  • Стоян Стоянов –
  • Мариана Кирилова –

Класен ръководител на Б клас: Елена Терзиева

  • Даниела Вескова – ВТУ
  • Десислава Танова –
  • Елисавета Танова
  • Емилия Бакалова
  • Ина Трифонова – НХА, текстил
  • Мая Трънкова – НХА, текстил
  • Милена Гайтанджиева – ВТУ
  • Младен Градев – ЛТУ-София
  • Петя Димитрова
  • Пламен Пенчев – Шумен,
  • Пламен Вълков –
  • Светла Илиева –
  • Симона Кожухарова – НБУ / НХА, плакат

Випуск 1998


Класен ръководител на А клас: Петър Кайраков

  • Андрей Павлов –
  • Ваня Тодорова –
  • Ваня Хаджийска –
  • Деница Христова –
  • Димитър Николов – НХА, плакат
  • Екатерина Пуцова – НБУ
  • Иван Иванов –
  • Ивелина Апчиева – НХА, плакат
  • Милена Димитрова –
  • Николета Георгиева – НХА, плакат
  • Петя Курдова – СУ-София, педагогика
  • Стела Бойчева
  • Стоян Стоянов
  • Яна Стоянова – Варна, дизайн

Класен ръководител на Б клас: Анка Добрева

  • Даниела Вескова –
  • Десислава Димкова – СУ, педагогика
  • Десислава Николаева – СУ, педагогика
  • Диана Генчева – СУ, педагогика
  • Диана Тонкова – СУ, педагогика
  • Жулиета Вълчева – НХА, живопис
  • Ирина Веселинова – СУ, педагогика
  • Пламена Петрова – НХА, изкуствознание
  • Ралица Валериева – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Светлана Христова – СУ, педагогика
  • Светлозара Александрова – НХА, Живопис
  • Силвина Стефанова –
  • Стефка Пламенова – ВТУ, изобразително изкуство
  • Тодор Динков – ВТУ, изобразително изкуство
  • Цетелина Костадинова –

Випуск 1997


Класен ръководител на А клас: Стефан Кънев

  • Валентина Тодорова –
  • Георги Павлов – плакат
  • Генка Генчева –
  • Емилия Сърбанова
  • Емил Миндов
  • Иван Йорданов
  • Ивелина Стряскова – НАТФИЗ, сценография
  • Илиана Дякова –
  • Маргарита Дончева – НХА, плакат
  • Никола Симеонов, НХА плакат
  • Петя Николаева 0
  • Радослав Мъглов – НХА, плакат
  • Тервел Тодоров

Класен ръководител на Б клас: Маргарита Илиева

  • Антония Кошничарова – НХА, текстил
  • Гергана Стоянова –
  • Дарина Добрева – ВТУ
  • Елена Желева –
  • Ивон Минева – НХА, история на изкуството
  • Кристина Попова – ВТУ
  • Красимира Кунева – НХА, текстил
  • Мария Благоева
  • Петя Недялкова – ВСУ-Варна, текстилен дизайн
  • Росица Георгиева –
  • Светла Николова
  • Стоян Аленов –
  • Таня Табанова –
  • Яна Марева –

Випуск 1996


Класен ръководител на А клас: Радка Янева

  • Веселин Дамянов – ВТУ, изобр. изкуство
  • Емилия Йорданова –
  • Ивайло Бирников – НХА, плакат
  • Лиляна Благоева –
  • Мария Димитрова – Пловдив
  • Мария Вълнова –
  • Пеньо Иванов – ВТУ
  • Петя Ангелова – ЛТУ, ладшафтна архитектура
  • Радост Димитрова –
  • Стефан Узунов –
  • Теодора Генова – ВЛХТИ
  • Яна Карабаджакова –

Класен ръководител на Б клас: Георги Янакиев

  • Ася Несторова –
  • Веселина Боцова –
  • Владимир Попов
  • Дарина Божилова
  • Десислава Радева – ВИНС, Варна
  • Елена Иванова – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Павлина Терзиева – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Пламена Драгиева
  • Ралица Павлова – ВЛХТИ
  • Севдалина Динева – ВЛХТИ
  • Светлана Георгиева –
  • Христина Атанасова –

Випуск 1995


Класен ръководител на А клас: Щиляна Драгнева

  • Атанаска К. Куванджиева –
  • Благовеста Л. Василева – НАТФИЗ, дизайн на кукл. изкуство
  • Вяра Ст. Антонова – Бургас
  • Елена Ив. Димитрова – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Емилия Б. Георгиева –
  • Ивелина Не. Шишкова – частна академия
  • Красен К. Колев – ВТУ, изобразително изкуство, скулптура
  • Мария М. Тонева –
  • Милена В. Димова – ВСУ-Варна, дизайн на облекло
  • Николай Д. Динев – ВТУ, изобразително изкуство
  • Станимира И. Илиева – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Яна Сл. Велчева – НХА, плакат

Класен ръководител на Б клас: Лилия Екювска

  • Венета Ст. Станимирова – НХА, текстил / СУ, педаг. на из. изк.
  • Веселин Ат. Бенеров – ВТУ, изобразително изкуство
  • Виолета В. Бодурова – НХА, сценография
  • Гергана Т. Терзиева – НХА, живопис
  • Диляна Н. Узунова – НХА, дизайн на детска среда
  • Иванина Г. Георгиева – НХА, текстил
  • Ивелина Н. Чобанова – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Красимира Д. Калоянова –
  • Мария К. Стоянова – ВТУ
  • Марияна Ив. Рибарова –
  • Мина В. Панайотова – НХА, метал / частна академия
  • Наталия Ив. Ганева –
  • Ирена Н. Иванова –
  • Николина М. Колева
  • Светла Б. Първанова

Випуск 1994


Класен ръководител на А клас: Елена Терзиева

  • Даниела Георгиева Цонева – Мед., Сливен
  • Десислава Стоянова Атанасова – ВСУ-Варна, моден дизайн
  • Детелелина Йорданова Димитрова – Благоевград, педагогика на изоб. изкуство
  • Елена Савова Тахчиева – право
  • Живко Стоянов Иванов – СУ, изобразително изкуство
  • Жулиета Георгиева Илиева
  • Илиян Николов Урумов – НХА, живопис
  • Калина Иванова Никова – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Наталия Костадинова Николова – НХА, иконопис
  • Росица Димитрова Русева – МБИ-Сливен
  • Станислава Георгиева Георгиева – ВЛХТИ

Класен ръководител на Б клас: Георги Янакиев

  • Боряна Минчева Желева – частна академия
  • Димитрина Димитрова Митева –
  • Елена Иванова Тодорова – ВСУ-Варна
  • Зорница Стоянова Иванова – частна академия
  • Иван Павлов Джиджев –
  • Катерина Иринчева Станчева –
  • Лилия Емилова Моллова – частна академия
  • Маргарита Иванова Колева – ТУ-Сливен, технология на текстила
  • Нева Николаева Ташкова – СУ, изобразително изкуство
  • Нина Славчева Симеонова –
  • Ралица Георгиева Курдалийска – частна академия / НХА – простр. оформление

Класен ръководител на В клас: Радост Пехливанова

  • Анна Василева Генкова – СУ
  • Боряна Иванова Георгиева – ВСУ, културология
  • Виргиния Юриева Маринова – частна академия
  • Даниел Йоргов Симеонов –
  • Десислава Д. Нарова –
  • Люба В. Фотева – частна академия, НХА, текстил
  • Мариус Н. Николов – НХА, текстил
  • Николина Енчва Енчева
  • Радост Георгиева Сталева – Свищов,
  • Светла Ми. Боянова – Свищов


Випуск 1993


Класен ръководител на А клас: Елена Терзиева

  • Даниела Цонева – Медицински колеж – Сливен
  • Десислава Стоянова Атанасова – ВСУ-Варна, моден дизайн
  • Детелина Йорданова Димитрова – Благоевград, педагогика на изобр. изкуство
  • Елена Савова Тахчиева – право
  • Живко Стоянов Иванов – СУ, изобразително изкуство
  • Жулиета Георгиева Илиева – НХА, живопис
  • Калина Иванова Никова – СУ,педагогика на изобр. изкуство
  • Наталия Константинова Николова – София, икономика
  • Росица Димитрова Русева – ТУ-Сливен
  • Станислава Георгиева Георгиева – ВЛХТИ

Класен ръководител на Б клас: Георги Янакиев

  • Боряна

Випуск 1992


Класен ръководител на А клас: Елена Терзиева

  • Даниела Георгиева Цонева – Мед., Сливен
  • Десислава Стоянова Атанасова – ВСУ-Варна, моден дизайн
  • Детелелина Йорданова Димитрова – Благоевград, педагогика на изоб. изкуство
  • Елена Савова Тахчиева – право
  • Живко Стоянов Иванов – СУ, изобразително изкуство
  • Жулиета Георгиева Илиева
  • Илиян Николов Урумов – НХА, живопис
  • Калина Иванова Никова – СУ, педагогика на изобр. изкуство
  • Наталия Костадинова Николова – НХА, иконопис
  • Росица Димитрова Русева – МБИ-Сливен
  • Станислава Георгиева Георгиева – ВЛХТИ

Класен ръководител на Б клас: Георги Янакиев

  • Боряна Минчева Желева – частна академия
  • Димитрина Димитрова Митева –
  • Елена Иванова Тодорова – ВСУ-Варна
  • Зорница Стоянова Иванова – частна академия
  • Иван Павлов Джиджев –
  • Катерина Иринчева Станчева –
  • Лилия Емилова Моллова – частна академия
  • Маргарита Иванова Колева – ТУ-Сливен, технология на текстила
  • Нева Николаева Ташкова – СУ, изобразително изкуство
  • Нина Славчева Симеонова –
  • Ралица Георгиева Курдалийска – частна академия / НХА – простр. оформление

Класен ръководител на В клас: Радост Пехливанова

  • Анна Василева Генкова – СУ
  • Боряна Иванова Георгиева – ВСУ, културология
  • Виргиния Юриева Маринова – частна академия
  • Даниел Йоргов Симеонов –
  • Десислава Д. Нарова –
  • Люба В. Фотева – частна академия, НХА, текстил
  • Мариус Н. Николов – НХА, текстил
  • Николина Енчва Енчева
  • Радост Георгиева Сталева – Свищов,
  • Светла Ми. Боянова – Свищов